Series
Ratings
92
Strike LoveRated ★ 2.5
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 4.5- Paper CraneRated ★ 5.0
My Daughter the FlowerRated ★ 3.5- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 5.0
Shin DonRated ★ 4.5
HotelierRated ★ 3.5
Ugly AlertRated ★ 5.0
Five FingersRated ★ 4.5
Ruby RingRated ★ 5.0- Smile, YouRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Precious FamilyRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 5.0
First Wives' ClubRated ★ 5.0