Movies
Ratings
1598
Project Hail MaryRated ★ 3.5
BakudanRated ★ 3.0
The Crying GameRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 3.5
Blue MoonRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
After the HuntRated ★ 4.5
Die, My LoveRated ★ 4.5
The Pervert's Guide to CinemaRated ★ 3.5
Marty SupremeRated ★ 3.0
The Smashing MachineRated ★ 4.0
BAKA's IdentityRated ★ 2.5
Homeward BoundRated ★ 2.5
SiratRated ★ 4.0
One of Them DaysRated ★ 2.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
Choir of GodRated ★ 2.5
I Saw the TV GlowRated ★ 3.0
Nouvelle VagueRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0