Series
Ratings
45
STEINS;GATERated ★ 5.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0- Owning Manhattan Season 2Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
TempestRated ★ 1.0
Low LifeRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Owning ManhattanRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5