Series
Ratings
25
Moon KnightRated ★ 4.5
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 3.5- METAL CARDBOT SRated ★ 4.0
- Hazbin Hotel Season 2Rated ★ 3.5
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 3.5
Metal CardbotRated ★ 4.0
Deca-DenceRated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 2.5
The Book of Boba FettRated ★ 2.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
Andor Season 1Rated ★ 4.5
Trigun StampedeRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.5
- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 4.5
Doctor Who: The Waters of MarsRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0