Series
Ratings
344
Queen of TearsRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 2.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
My Golden LifeRated ★ 5.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 3.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 1.5
The MandalorianRated ★ 5.0
Food Wars!Rated ★ 3.5
LuciferRated ★ 1.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 1.5