Series
Ratings
224
The Art of SarahRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 2.0
AnnaRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0