Series
Ratings
149
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 5.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
How to Get to Heaven from BelfastRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5