Series
Ratings
113
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Secret InvasionRated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0