Movies
Ratings
66
Black SwanRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 5.0
MulanRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0