Series
Ratings
44- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 2.0
Friends Season 6Rated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Run OnRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 2.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
True BeautyRated ★ 1.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0- VictoriousRated ★ 3.0
- VictoriousRated ★ 2.5
VictoriousRated ★ 2.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 1.5
GoblinRated ★ 2.0
99.9 Criminal Lawyer SpecialRated ★ 2.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 2.0