Titles you rated
Friendly RivalryRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Gintama': EnchousenRated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Slow TrainRated ★ 3.5