Series
Ratings
17
18 AgainRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
100 Days My PrinceRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 5.0