Movies
Ratings
850
(G)I-DLE WORLD TOUR [iDOL] IN CINEMASRated ★ 5.0
Extraordinary RescueRated ★ 2.0
A Perfect DayRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 4.0
7 Women and a MurderRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
VictoryRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 3.5
RevolverRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 2.5