Movies
Ratings
28
Secret ReunionRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 0.5
JumperRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0