Series
Ratings
26
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- M&MRated ★ 4.5
Dining TogetherRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 0.5
YoungerRated ★ 1.0
Desperate HousewivesRated ★ 0.5
Desperate HousewivesRated ★ 1.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 0.5
YoungerRated ★ 0.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 0.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 0.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 1.0- DEATH NOTERated ★ 0.5