Movies
Ratings
20
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.5