Movies
Ratings
1007
ConclaveRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 2.5