Series
Ratings
211
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 2.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 2.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Gender Survival: Divided WorldRated ★ 2.0
Zerosum GameRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The PenguinRated ★ 4.0
The Day of the JackalRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0