Movies
Ratings
181
The Next Three DaysRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
London Has FallenRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The RaidRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 2.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0