Series
Ratings
33
Recipe for FarewellRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- Tonight is U-ShapedRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0