Movies
Ratings
104
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0