Series
Ratings
115
Pursuit of JadeRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 1.0
Black DovesRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0