Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 2.0
Dept. QRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The OfferRated ★ 4.0
The LeopardRated ★ 4.0
Tucci in ItalyRated ★ 3.5
The Art of NegotiationRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 3.0- Baewooneun YeohaengjoongRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 4.5- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.5
Five Star ChefRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0