Movies
Ratings
49
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5