Series
Ratings
326
Orange DaysRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
Love MeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Beautiful LifeRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
RikuohRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0- Izakaya BottakuriRated ★ 2.5
HERO2014Rated ★ 4.0