Series
Ratings
24
You and Everything ElseRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5