Movies
Ratings
615
Send HelpRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
The HoleRated ★ 2.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Seven PsychopathsRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- Love and LeashesRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The Woman in the White CarRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0