Series
Ratings
49
BAKI-DOURated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Mad for Each OtherRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Monsters 103 Mercies Dragon DamnationRated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 0.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 2.5
New Recruit Season 2Rated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 1.0
Love to Hate YouRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0