Movies
Ratings
722
FrankensteinRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Gran TurismoRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
A Ghost StoryRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5