Titles you rated
Sharp1Rated ★ 3.0- Men of the Bath HouseRated ★ 5.0
Winter BirdRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
- The Path to GloryRated ★ 5.0
SnowmanRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.5
What's Up FoxRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5
RivalRated ★ 3.0- You and IRated ★ 4.0
- IslandRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 1.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.5- FeelingsRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0