Movies
Ratings
369
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 1.0
West Side StoryRated ★ 1.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.0
Tony TakitaniRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.5