Movies
Ratings
391
The HoldoversRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.5
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0