Movies
Ratings
273
Inside Out 2Rated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0