Movies
Ratings
514
Total EclipseRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 3.5
Shall We Dance?Rated ★ 4.5
The Happy LifeRated ★ 4.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 4.0
Pola XRated ★ 2.5
The Weather ManRated ★ 3.0
Very Bad ThingsRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.5
Rock StarRated ★ 4.0
Deuce Bigalow: Male GigoloRated ★ 3.0
Analyze ThisRated ★ 3.5
The Lawnmower ManRated ★ 2.5
AliensRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5