Movies
Ratings
17
BlindRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 0.5
SawRated ★ 5.0