Series
Ratings
114
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Your Friends & Neighbors Season 1Rated ★ 3.5
The StudioRated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 5.0
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
Succession Season 4Rated ★ 5.0
The LeopardRated ★ 4.5
CassandraRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 5.0
Black DovesRated ★ 3.5
The Last DanceRated ★ 5.0
The Morning ShowRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 5.0
Giri/HajiRated ★ 3.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 5.0