Movies
Ratings
432
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
LegendRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0