Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5