Titles you rated
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0