Series
Ratings
42
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 3.5
9-1-1: Lone StarRated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 4.5
Inspector KooRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5