Movies
Ratings
447
CandymanRated ★ 3.5
FreakyRated ★ 3.5
PawnRated ★ 0.5
CarrieRated ★ 3.0
On the LineRated ★ 3.0
Whispering Corridors 6: The HummingRated ★ 1.5
Secrets in the Hot SpringRated ★ 4.0
Gunpowder MilkshakeRated ★ 3.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5
St. Trinian'sRated ★ 2.5
Saint MaudRated ★ 2.0
SinkholeRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
ReminiscenceRated ★ 2.5
The Final GirlsRated ★ 4.0
DevilRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.5
The BoyRated ★ 2.5
One Cut of the Dead Spin Off In HollywoodRated ★ 3.5