Series
Ratings
29
Why Women KillRated ★ 5.0
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 0.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.5- The Future DiaryRated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
Girl From NowhereRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 1.5
NCISRated ★ 5.0
NCISRated ★ 3.0
2 Broke GirlsRated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
NCISRated ★ 3.0
2 Broke GirlsRated ★ 3.5