Movies
Ratings
899
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
Good FortuneRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
WishRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.0
The House of GauntRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.5
IFRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0