Movies
Ratings
421
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The House That Jack BuiltRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0