Series
Ratings
186
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Record of RagnarokRated ★ 3.0
Devil May CryRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0