Movies
Ratings
124
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.5
HopeRated ★ 2.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
My Blueberry NightsRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0