Titles you rated
- Ready or Not: TexasRated ★ 3.0
Andor Season 1Rated ★ 3.5
Andor Season 2Rated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Altered CarbonRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0