Movies
Ratings
527
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Labor DayRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Fanny & AlexanderRated ★ 4.0
A Trip to the MoonRated ★ 3.5