Series
Ratings
361- 짱구는 못말려 1Rated ★ 5.0
Lizzie McGuireRated ★ 3.0
Petite Princess YucieRated ★ 5.0- Midori daysRated ★ 1.5
- Fighting FoodonsRated ★ 4.0
Detective Academy QRated ★ 4.5
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 5.0- 채채퐁 김치퐁Rated ★ 4.0
- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 5.0- Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 5.0
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.0
Little Mom Scandal Season 1Rated ★ 5.0- 14years old, YeongsimRated ★ 2.0
RugratsRated ★ 4.0
Ebichu Minds the HouseRated ★ 5.0- My Lady Boss, My HeroRated ★ 3.0
- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 2.0
- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 4.0
The Fairly OddParentsRated ★ 5.0