Series
Ratings
126- Scrubs Season 1Rated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Code Blue Season 2Rated ★ 4.0
Code BlueRated ★ 4.5
Chicago FireRated ★ 5.0
Chicago FireRated ★ 5.0
The O.C.Rated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
SuburgatoryRated ★ 2.0
MistressesRated ★ 1.0- Jane by DesignRated ★ 3.0
The AffairRated ★ 2.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Baby Daddy Season 5Rated ★ 4.0
Baby Daddy Season 4Rated ★ 4.0
Baby Daddy Season 3Rated ★ 4.0- Baby Daddy Season 2Rated ★ 4.0
- Baby Daddy Season 1Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 2.0
Drop Dead DivaRated ★ 2.5